Misja i Wizja

Działamy w zgodzie z naturą

Dzięki ściereczkom ułatwiamy wychodzenie z niekomfortowych sytuacji, które przytrafiają się nam każdego dnia.

Innowacyjne produkty, które tworzymy, bez przerwy staramy się doskonalić, aby stwarzać dla wszystkich z nas jeszcze bardziej przyjazne dla środowiska artykuły – Nie spoczywamy na laurach! Włókniny, które wykorzystujemy, takie jak wiskoza i celuloza są w 100% naturalnego, roślinnego pochodzenia, w całości biodegradowalne. Niektóre z naszych produktów nadają się również do spłukiwania.

Staramy się działać zgodnie z duchem less waste, a tym samym w zgodzie z naturą, aby oddziaływać na nią w sposób jak najmniej inwazyjny, a przy tym maksymalnie ograniczać wykorzystywanie plastiku tam, gdzie nie jest to niezbędne.

Dbamy nie tylko o ludzi, ale również o zwierzęta. W asortymencie LUBA można również znaleźć produkty dla naszych pupili. Ubłocone łapki psiaka nie będą już teraz problemem!

Ograniczyliśmy plastik, który wprowadzamy na rynek

0

% Mniej plastiku generowanego z włókniny

0

% mniej plastiku generowanego z laminatu

0

% mniej plastiku generowanego z etykiet

Masa plastiku jaki wprowadzamy na rynek w formie opakowania spadła o ponad 12 %.
Teraz każda paczka ściereczek to 5,6 % mniej plastiku w porównaniu do poprzedniej wersji.

Rodzimy producent

Polskie produkty światowych standardów

To co nas wyróżnia i sprawia, że mamy szansę grać na rynku z wielkimi zagranicznymi korporacjami, to to, że pochodzimy z Polski. Dzięki temu, że produkcja odbywa się na miejscu, łańcuch logistyczny jest o wiele krótszy od łańcucha logistycznego producentów zagranicznych, przez co ślad węglowy zostaje zmniejszony. Mniejszy ślad węglowy to niższa emisja CO2 do atmosfery.

Mocne strony

Wciąż zmieniamy się dla Ciebie

Odświeżyliśmy linię Comfort (kuchnia, meble, łazienka, lodówka, szyby). Zmniejszyliśmy opakowanie, zrezygnowaliśmy ze stickera z tyłu, zmniejszyliśmy też chusteczkę.

Dzięki temu ograniczyliśmy plastik, który wprowadzamy na rynek:

Mniej plastiku generowanego z włókniny 0 %

Mniej plastiku generowanego z etykiet 0 %

Mniej plastiku generowanego z laminatu 0 %

średnio masa plastiku spadła o 0 %