BIZNES

Certyfikaty Luba

Doskonalenie się, to jeden z wyznaczników, który wciąż przyświeca nam na naszej drodze do bycia najlepszą firmą, produkującą chusteczki nawilżane na polskim rynku.

Możemy poszczycić się certyfikatami, przyznawanymi za spełnianie określonych wymogów w procesie produkcji:

  • ISO 9001:2008  
  • ISO 22716:2009 (Good Manufacturing Practice)  
  • BRC Global Standards for Consumer Products – grade AA+, best possible.  
Certyfikat-luba-03
Certyfikat-luba-02
Certyfikat-luba-01
Certyfikat-luba-03

Formuły na życzenie klienta

Świadczymy usługi tworzenia receptur na życzenie klienta z kategorii produktów kosmetycznych i chemii gospodarczej. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki LubaLAB

Włóknina szyta na miarę

Jesteśmy elastyczni. Wykorzystujemy włókniny sztuczne, naturalne, rozpuszczalne w wodzie lub włókniny mieszane. Tekstura włókniny może być gładka, tłoczona lub perforowana. Gramatura włókniny lub jej grubość ustalana jest indywidualnie z każdym klientem. Oferujemy bardzo szeroką gamę rodzajów włókniny, jej wzorów i wielkości, ale przede wszystkim chcemy, by tworzyć bez szkody dla środowiska naturalnego.

Wielkość chusteczek

Rozmiar ma znaczenie, zwłaszcza jeśli chodzi o przeznaczenie chusteczek nawilżanych. Produkujemy chusteczki, na życzenie klienta, od rozmiaru 180x110mm, do rozmiaru 260x230mm. Rozmiar włókniny wybierany jest zgodnie z przeznaczeniem.
W zależności od przeznaczenia, produkujemy chusteczki od 5 do 80 sztuk w opakowaniu. Wedle uznania tworzymy od niewielkiego małego, kompaktowego opakowania, które przydaje się w podróży do dużych pakietów, bardziej ekonomicznych, przeznaczonych niejednokrotnie do domowego użytku.

Laminaty

Stosujemy laminaty, które pozwalają osiągnąć efekt miękkich i przyjemnych w użytku opakowań. Laminat barierowy zabezpiecza chusteczki przed wysychaniem. Wzmocnione zamknięcie – etykieta – daje możliwość wielokrotnego otwierania i zamykania opakowania, bez szkody dla pozostałych wewnątrz chusteczek nawilżanych. Opakowania mogą być jednolite, bądź posiadać umówione wzory.

Konfekcja

Produkty pakujemy zarówno w kartony, które umożliwiają najbardziej wygodny i ekonomiczny transport wyprodukowanych chusteczek, jak i displaye. Standy są doskonałą formą ekspozycji Twoich produktów.