LUBA LAB

Wykwalifikowany Zespół

W skład naszego zespołu wchodzą wysoce wykwalifikowani pracownicy- specjaliści w dziedzinie R&D, dokumentacji produktu, prawa, mikrobiologii i fizyko-chemii.

Świadczymy usługi i badania na najwyższym poziomie, zgodnie z wymaganiami prawnymi. Przystępując do współpracy z nami, możesz być pewien, że zajmiemy się kompleksowo wdrożeniem Twojego produktu. Szybko i skutecznie reagujemy na potrzeby rynku i zmieniające się trendy. Jesteśmy członkami Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego. Wciąż się rozwijamy i szkolimy.

Nasz zakład produkcyjny posiada certyfikowane systemy jakości- ISO 22716 Dobre Praktyki Produkcji (GMP) oraz zaawansowany system jakości i bezpieczeństwa produktu- BRC CP. Dzięki nim zapewniamy bezpieczeństwo, zgodność z prawem i wysoką jakość produktów.

Luba LAB

Świadczymy usługi tworzenia nowych receptur z kategorii produktów kosmetycznych i chemii gospodarczej.

Badania nowych produktów

Przygotujemy plan wdrożenia obejmujący niezbędne badania i dokumentację wymaganą na każdym etapie tworzenia nowego produktu. Eksperci z naszego laboratorium R&D opracują receptury zgodnie z trendami i oczekiwaniami klientów. Przeprowadzamy badania niezbędne do wprowadzenia produktu na rynek europejski – mikrobiologiczne, dermatologiczne, fizykochemiczne czy aplikacyjne.

Profesjonalne kompleksowe doradztwo

Świadczymy pełen zakres doradztwa dotyczącego specyfiki wytwarzania kosmetyków i detergentów, ich składu i optymalnych rozwiązań. Wyróżnia nas zaangażowanie, znajomość rynkowych trendów, elastyczność, innowacyjność, kreatywność, doradztwo na każdym etapie, a także indywidualne podejście do klienta. Zespół Luba LAB podejmie się kompleksowych prac nad Twoim nowym produktem.

LUBA LAB

Zrealizuj z nami swój plan!

Chcesz wprowadzić swój produkt na rynek? Masz pomysł, ale nie masz na niego receptury? Nasz zespół specjalistów zajmie się Twoim zleceniem, pomoże opracować brief produktu, doradzi i skoordynuje wdrożenie Twojego nowego produktu.

Pomysł → Receptura + badania receptury 0 %

Przedstaw nam swój pomysł na produkt. Przygotujemy odpowiednią recepturę, która będzie zgodna z wymaganiami prawnymi. Wykonamy również niezbędne badania receptury w zależności od jej specyfiki oraz opracujemy niezbędną dokumentację.

Pomysł → Receptura → Badania receptury i produktu → Dokumentacja → Produkcja 0 %

Możesz z nami w łatwy sposób zrealizować kompleksowo pomysł wprowadzenia Twojego produktu na półki sklepowe. Opracujemy recepturę, wykonamy kompleksowe badania wdrożeniowe, przygotujemy wymaganą prawem dokumentację oraz wytworzymy produkt, który będziesz mógł bezpiecznie wprowadzić do obrotu.